AP8M122-R
IDECIDEC
AP8M122-R Image
Slika može biti reprezentativna. Pogledajte specifikacije za detalje o proizvodu.
Pregled proizvoda
Broj dela: AP8M122-R
Proizvođač / robna marka: IDEC
Opis proizvoda LED PANEL INDICATOR RED 24V IP40
Datasheets: AP8M122-R.pdf
Status RoHs Bez olova / RoHS Compliant
Stanje zaliha 7452 pcs stock
Ship From hong kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 7452 pcs
Referentna cena (u američkim dolarima)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
Request Quote
  • Količina:
Molimo Vas da nam date ciljnu cijenu ako su količine veće od prikazanih.
  • Broj dela
  • Ime kompanije
  • ime kontakta
  • E-mail
  • Poruka
Specifikacije AP8M122-R
Broj dela AP8M122-R Proizvođač IDEC
Opis LED PANEL INDICATOR RED 24V IP40 Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS Compliant
Dostupna količina 7452 pcs Tehnički list AP8M122-R.pdf
Talinska dužina - vrh - voltaža 24V
Ugao gledanja - Tip LED
Termination Style Solder Lug Series AP8
Ocjene AC/DC Panel Cutout Oblik Round
Dimenzije izlaza panela 0.32" (8.10mm) Druge nazive 1885-1244
Millicandela Ocena - Transparentnost objektiva -
Stil / Veličina objektiva Round with Flat Top, 8.00mm Boja sočiva -
Status bez vode / RoHS status Lead free / RoHS Compliant Boja svjetla Red
Ingress Protection IP40 Karakteristike -
Detaljan opis LED Panel Indicator Red 24V Round with Flat Top, 8.00mm Solder Lug Struja -