2277500-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika može biti reprezentativna. Pogledajte specifikacije za detalje o proizvodu.
Pregled proizvoda
Broj dela: 2277500-R
Proizvođač / robna marka: Microsemi
Opis proizvoda ADAPTEC RAID 8805 SINGLE
Datasheets: 2277500-R.pdf
Status RoHs RoHS Compliant
Stanje zaliha 151 pcs stock
Ship From hong kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 151 pcs
Referentna cena (u američkim dolarima)
5 pcs
Request Quote
  • Količina:
Molimo Vas da nam date ciljnu cijenu ako su količine veće od prikazanih.
  • Broj dela
  • Ime kompanije
  • ime kontakta
  • E-mail
  • Poruka
Specifikacije 2277500-R
Broj dela 2277500-R Proizvođač Microsemi
Opis ADAPTEC RAID 8805 SINGLE Status bez vode / RoHS status RoHS Compliant
Dostupna količina 151 pcs Tehnički list 2277500-R.pdf
Tip SAS/SATA Series Adaptec® 8
RoHS Status RoHS Compliant Broj portova 16
Interfejs PCI Express Detaljan opis SAS/SATA Adapter Card PCI Express
Pošiljka
★ Vrijeme isporuke će trebati 2-4 dana u većini zemalja diljem svijeta DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GARANCIJA NAKON PRODAJE
Povezane oznake
Srodni proizvodi
Proizvođači: Phoenix Contact
Opis: CURR SENSE XFMR 1500A DIN RAIL
In stock: 1524 pcs
Skinuti: 2277242.pdf
RFQ
Proizvođači: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN BNC JACK STR 50 OHM SOLDER
In stock: 20567 pcs
Skinuti: 227726-3.pdf
RFQ
Opis: CONN SMA PLUG STR 50 OHM CRIMP
Opis: CONN BNC RCPT STR 50 OHM SOLDER
Proizvođači: Phoenix Contact
Opis: CURR SENSE XFMR 1600A DIN RAIL
Opis: CONN ELEMENT FOR PACT XFRMR
Industry News
Rohm dodaje 10 automobilskih SiC mosfeta
"Uvođenje serije SCT3xxxxxHR omogućava Rohm-u da ponudi najveću liniju AEC-Q101 kvalifikovanih Si...
ON dodaje SiC MOSFET
APEC: TI misli sa strane da napravi ac-dc čip sa 15mW stand-by
“Ovaj uređaj postiže najbolju ravnotežu između visoke učinkovitosti i ultra-niske buke dok se ...
Sponzorirani sadržaj: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Potrošnja poluproizvodne opreme očekuje se da će ove godine pasti za 14%, a naredne godine za 27%