PLF1D101MDO2
NichiconNichicon
PLF1D101MDO2 Image
Slika može biti reprezentativna. Pogledajte specifikacije za detalje o proizvodu.
Pregled proizvoda
Broj dela: PLF1D101MDO2
Proizvođač / robna marka: Nichicon
Opis proizvoda CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V T/H
Datasheets: 1.PLF1D101MDO2.pdf2.PLF1D101MDO2.pdf
Status RoHs Bez olova / RoHS Compliant
Stanje zaliha 73498 pcs stock
Ship From hong kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 73498 pcs
Referentna cena (u američkim dolarima)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
Request Quote
  • Količina:
Molimo Vas da nam date ciljnu cijenu ako su količine veće od prikazanih.
  • Broj dela
  • Ime kompanije
  • ime kontakta
  • E-mail
  • Poruka
Specifikacije PLF1D101MDO2
Broj dela PLF1D101MDO2 Proizvođač Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V T/H Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS Compliant
Dostupna količina 73498 pcs Tehnički list 1.PLF1D101MDO2.pdf2.PLF1D101MDO2.pdf
Napon - nominalno 20V Tip Polymer
Tolerancija ±20% Površina površina zemljišta -
Veličina / Dimenzije 0.315" Dia (8.00mm) Series PLF
Ripple Current @ High Frequency 3.32A @ 100kHz Ocjene -
Pakovanje Bulk Paket / slučaj Radial, Can
Druge nazive 493-14777
PLF1D101MDO2-ND
Radna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Nivo osetljivosti na vlagu (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Olovni razmak 0.138" (3.50mm)
Status bez vode / RoHS status Lead free / RoHS Compliant Visina - sedište (maksimalno) 0.472" (12.00mm)
ESR (otpornost ekvivalentne serije) 22 mOhm Detaljan opis 100µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 22 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Kapacitet 100µF Aplikacije General Purpose