6SW180MX
RubyconRubycon
Rubycon
Slika može biti reprezentativna. Pogledajte specifikacije za detalje o proizvodu.
Pregled proizvoda
Broj dela: 6SW180MX
Proizvođač / robna marka: Rubycon
Opis proizvoda CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Datasheets: 6SW180MX.pdf
Status RoHs Bez olova / RoHS Compliant
Stanje zaliha 80092 pcs stock
Ship From hong kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 80092 pcs
Referentna cena (u američkim dolarima)
2000 pcs
Request Quote
  • Količina:
Molimo Vas da nam date ciljnu cijenu ako su količine veće od prikazanih.
  • Broj dela
  • Ime kompanije
  • ime kontakta
  • E-mail
  • Poruka
Specifikacije 6SW180MX
Broj dela 6SW180MX Proizvođač Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS Compliant
Dostupna količina 80092 pcs Tehnički list 6SW180MX.pdf
Napon - nominalno 6.3V Tip Polymer
Tolerancija ±20% Površina površina zemljišta -
Veličina / Dimenzije 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series PC-CON, SW
Ocjene - Pakovanje Tape & Reel (TR)
Paket / slučaj 2917 (7343 Metric) Radna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Olovni razmak - Status bez vode / RoHS status Lead free / RoHS Compliant
Visina - sedište (maksimalno) 0.114" (2.90mm) ESR (otpornost ekvivalentne serije) 9 mOhm
Detaljan opis 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Kapacitet 180µF