LD39080PT33-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika može biti reprezentativna. Pogledajte specifikacije za detalje o proizvodu.
Pregled proizvoda
Broj dela: LD39080PT33-R
Proizvođač / robna marka: STMicroelectronics
Opis proizvoda IC REG LINEAR 3.3V 800MA PPAK
Datasheets: LD39080PT33-R.pdf
Status RoHs Bez olova / RoHS Compliant
Stanje zaliha 60367 pcs stock
Ship From hong kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 60367 pcs
Referentna cena (u američkim dolarima)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
Request Quote
  • Količina:
Molimo Vas da nam date ciljnu cijenu ako su količine veće od prikazanih.
  • Broj dela
  • Ime kompanije
  • ime kontakta
  • E-mail
  • Poruka
Specifikacije LD39080PT33-R
Broj dela LD39080PT33-R Proizvođač STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 800MA PPAK Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS Compliant
Dostupna količina 60367 pcs Tehnički list LD39080PT33-R.pdf
Izlazni napon (maks.) 0.3V @ 800mA Napon - izlaz (min / fiksni) 3.3V
Napon - izlaz (maks.) - Napon - ulaz (maks.) 6V
Paket uređaja za dobavljače PPAK Series -
Karakteristike zaštite Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakovanje Original-Reel®
Paket / slučaj TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Izlazni tip Fixed Izlazna konfiguracija Positive
Druge nazive 497-6018-6 Radna temperatura -40°C ~ 125°C
Broj regulatora 1 Tip montaže Surface Mount
Detaljan opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA PPAK Trenutna - Quiescent (Iq) 2.5mA
Struja - izlaz 800mA Kontrolne funkcije Enable