STTH2002CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002CG Image
Slika može biti reprezentativna. Pogledajte specifikacije za detalje o proizvodu.
Pregled proizvoda
Broj dela: STTH2002CG
Proizvođač / robna marka: STMicroelectronics
Opis proizvoda DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK
Datasheets: STTH2002CG.pdf
Status RoHs Bez olova / RoHS Compliant
Stanje zaliha 57513 pcs stock
Ship From hong kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57513 pcs
Referentna cena (u američkim dolarima)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
Request Quote
  • Količina:
Molimo Vas da nam date ciljnu cijenu ako su količine veće od prikazanih.
  • Broj dela
  • Ime kompanije
  • ime kontakta
  • E-mail
  • Poruka
Specifikacije STTH2002CG
Broj dela STTH2002CG Proizvođač STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS Compliant
Dostupna količina 57513 pcs Tehnički list STTH2002CG.pdf
Napon - napred (Vf) (maks.) @ Ako 1.1V @ 10A Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Paket uređaja za dobavljače D2PAK Brzina Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Povratno vreme oporavka (trr) 27ns
Pakovanje Tube Paket / slučaj TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druge nazive 497-3546-5 Radna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Nivo osetljivosti na vlagu (MSL) 1 (Unlimited)
Status bez vode / RoHS status Lead free / RoHS Compliant Tip dioda Standard
Konfiguracija dioda 1 Pair Common Cathode Detaljan opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Struja - Povratna curenja @ Vr 10µA @ 200V Struja - Prosječna ispravljena (Io) (po Diodi) 15A