SCFS10000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Slika može biti reprezentativna. Pogledajte specifikacije za detalje o proizvodu.
Pregled proizvoda
Broj dela: SCFS10000
Proizvođač / robna marka: Semtech
Opis proizvoda DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL
Datasheets: SCFS10000.pdf
Status RoHs Sadrži olovo / RoHS neusklađeno
Stanje zaliha 332 pcs stock
Ship From hong kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
Referentna cena (u američkim dolarima)
25 pcs
Request Quote
  • Količina:
Molimo Vas da nam date ciljnu cijenu ako su količine veće od prikazanih.
  • Broj dela
  • Ime kompanije
  • ime kontakta
  • E-mail
  • Poruka
Specifikacije SCFS10000
Broj dela SCFS10000 Proizvođač Semtech Corporation
Opis DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Status bez vode / RoHS status Sadrži olovo / RoHS neusklađeno
Dostupna količina 332 pcs Tehnički list SCFS10000.pdf
Napon - vrha unazad (maks.) Standard Napon - napred (Vf) (maks.) @ Ako 1.5A
Napon - slom - Series -
RoHS Status Bulk Povratno vreme oporavka (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Otpor @ Ako, F - Polarizacija Axial
Radna temperatura - spoj 150ns Tip montaže Through Hole
Nivo osetljivosti na vlagu (MSL) 1 (Unlimited) Broj dela proizvođača SCFS10000
Prošireni opis Diode Standard 10000V (10kV) 1.5A Through Hole Konfiguracija dioda 5µA @ 10000V
Opis DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Struja - Povratna curenja @ Vr 19.8V @ 3A
Struja - Prosječna ispravljena (Io) (po Diodi) 10000V (10kV) Kapacitet @ Vr, F -55°C ~ 150°C