DNR30US24
XP PowerXP Power
DNR30US24 Image
Slika može biti reprezentativna. Pogledajte specifikacije za detalje o proizvodu.
Pregled proizvoda
Broj dela: DNR30US24
Proizvođač / robna marka: XP Power
Opis proizvoda AC/DC CONVERTER 24V 30W
Datasheets: DNR30US24.pdf
Status RoHs Bez olova / RoHS Compliant
Stanje zaliha 2777 pcs stock
Ship From hong kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2777 pcs
Referentna cena (u američkim dolarima)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
Request Quote
  • Količina:
Molimo Vas da nam date ciljnu cijenu ako su količine veće od prikazanih.
  • Broj dela
  • Ime kompanije
  • ime kontakta
  • E-mail
  • Poruka
Specifikacije DNR30US24
Broj dela DNR30US24 Proizvođač XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 30W Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS Compliant
Dostupna količina 2777 pcs Tehnički list DNR30US24.pdf
Napon - izlaz 4 - Napon - izlaz 3 -
Napon - izlaz 2 - Napon - izlaz 1 24V
Napon - Izolacija 3kV Napon - Ulaz 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Veličina / Dimenzije 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Series DNR Snaga (Watts) 30W
Druge nazive 1470-1099 Radna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Broj izlaza 1 Tip montaže DIN Rail
Nivo osetljivosti na vlagu (MSL) Not Applicable Minimalno opterećenje je obavezno No
Efikasnost 86% Detaljan opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Struja - izlaz (maks.) 1.25A Odobrenja CE